logowanie do konta bibliotecznego i baz danych

prosta ikona przedstawiająca ekran monitora

Użytkownicy logują się do konta bibliotecznego za pośrednictwem Centralnego Systemu Logowania.
Instrukcje do CSL.

Od roku akademickiego 2023/2024 działa również system autentykacji HAN (Hidden Automatic Navigation), który umożliwia wygodny sposób korzystania z e-zasobów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dzięki systemowi HAN pracownicy i studenci UAFM nie muszą już wypełniać papierowych formularzy rejestracyjnych i czekać na informację zwrotną o przydzielonych dostępach. Nie trzeba również zakładać kont do poszczególnych baz i logować się osobno do każdej z nich.

Jak zalogować się do e-zasobów przy użyciu HAN?

1. Wybierz zakładkę „bazy danych”, a następnie „dostęp zdalny” na stronie Biblioteki

2. Kliknij w link w tabeli przy odpowiedniej bazie

3. Zaloguj się tymi samymi danymi, których używasz w Wirtualnym Dziekanacie

4. Możesz już korzystać z pełnych zasobów.

Konta dotychczas utworzone użytkownikom, którzy wypełnili karty rejestracyjne, będą stopniowo usuwane (do końca 2023 roku).