09.09.2024

W celu uzyskania potwierdzenia publikacji do postępowania kwalifikacyjnego do specjalizacji lekarskich należy wypełnić dokument, który znajduje się w materiałach do pobrania na stronie biblioteki.

Wydrukowany i czytelnie wypełniony dokument należy dostarczyć do Biblioteki UAFM osobiście lub listownie (Biblioteka Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków).

Należy zostawić adres e-mail lub numer telefonu, by Biblioteka UAFM mogła się skontaktować w sprawie odbioru potwierdzenia.

Wzór opisu artykułu:
[Nazwisko autora/Nazwiska autorów]. [Tytuł artykułu]. [Tytuł czasopisma]. [Rok]; [Numeracja]: [Strony]. DOI:

W przypadku braku DOI przy publikacji elektronicznej należy podać link do strony internetowej.

Kontakt: biblioteka@afm.edu.pl