nowa odsłona serwisu Emis

logo bazy Emis

Już niedługo użytkownicy będą mogli korzystać z platformy analitycznej nowej generacji, opartej na sztucznej inteligencji.

W oparciu o szeroko zakrojone badania użytkowników, EMIS Next dla Badań i Analiz Akademickich został zaprojektowany z myślą o konkretnych funkcjach i narzędziach wspierających pracę zespołów analiz akademickich. Zapewnia ulepszone i bardziej produktywne korzystanie z platformy, bogatsze informacje o firmach, rynkach oraz nowe funkcje monitorowania, a wszystko to w jednym miejscu.

Nowości:

• Szybkie znajdowanie właściwych odpowiedzi: Nowa wyszukiwarka oparta na AI i zautomatyzowana ekstrakcja danych i wykresów z raportów PDF.
  • Szybkie poruszanie się po rynkach: Nowe, lepsze profile branżowe i krajowe; oparte na AI wiadomości zasilane treściami open source w celu wykrywania trendów i sygnałów oraz nowe narzędzia sektorowe do łatwego identyfikowania głównych graczy, wielkości rynku i udziałów w nim.
  • Pogłębione profilowanie firm: Nowe lepsze profile firm, które dostarczają kluczowych danych na temat prywatnych spółek, analizy wiadomości oparte na AI w celu zidentyfikowania tematów związanych z firmą (EMIS AI Signals), nowe połączenia korporacyjne z właścicielami, spółkami zależnymi i kadrą kierowniczą oraz nowe wiadomości ESG dotyczące firm.
  • Łatwa organizacja i rozpowszechnianie badań i analiz: Nowe foldery do organizowania wyszukiwania.
  • Monitorowanie interesujących tematów: Nowe popularne tematy na rynku i rekomendacje treści oparte na profilu użytkownika oraz nowe konfigurowalne pulpity nawigacyjne dla interesujących tematów.

Webinarium już 4 lipca o godz. 14.00

Zarejestruj się!
(można zapisać się na szkolenie i obejrzeć je później)